Nuomos sąlygos

1. Minimalus nuomos laikotarpis – 1 para (24 valandos).
2. Nuomojantis automobilį reikalingas užstatas nuo 50 iki 100 EUR. Gražinus sveiką, neapgadintą automobilį su pilnu kuro baku, užstatas atiduodamas.
3. Automobilį gali nuomotis ne jaunesnis nei 18 metų asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą.
4. Nuomininkas turi teisę naudoti Automobilį tik Lietuvos Respublikos teritorijoje arba gavęs raštišką Nuomotojo sutikimą, kelionėms už Lietuvos Respublikos ribų.
5. Automobiliams nėra taikomi ridos apribojimai.
6. Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.
7. Nustatytas nuomos mokestis ir užstatas už automobilį sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį.
8. Nuomojant automobilį, Nuomininkas privalo pateikti savo galiojančius dokumentus (pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą), kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo.
9. Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas.
10. Kartu su automobiliu, galime pasiūlyti vaikiškas kėdutes, stogo bagažines bei navigacines GPS sistemas.
11. Automobiliai išnuomojami ir grąžinami su pilnu kuro baku.
12. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui pakliuvus į auto įvykį ar sugedus), UAB „Nuoma tau“ pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.

Rezervuoti automobilį jau dabar >>

UAB "Astrėja solution" © 2024
Grafo Zubovo g. 21, Šiauliai

Išsirinkite savo automobilį jau dabar!

Spausk čia ×